+380 (56) 790-10-11
+380 (50) 488-08-09
+380 (67) 329-08-10
phone Зворотній дзвінок
Державне підприємство
«Придніпровський Експертно-
технічний центр Держпраці»
video Відео-презентація

ДП «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ЕТЦ» — «Лідер року 2018» Дніпропетровської області в галузі Технічні випробування та дослідження

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу Державне підприємство «Придніпровський експертно-технічний центр Держпраці» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018» серед суб`єктів господарювання Дніпропетровської області у галузі Технічні випробування та дослідження. Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

 

Історія успіху

Від початку становлення та розвитку системи експертно-технічних центрів в Україні, одним із перших та найбільших підприємств цієї галузі став ДП «Придніпровський ЕТЦ», який і до сьогодні залишається серед лідерів з виконання робіт з експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва, експертного обстеження обладнання підвищеної небезпеки та надає послуги підприємствам-замовникам не лише на Дніпропетровщині, а й поза межами регіону.

Створене у 1996 році, за 22 роки своєї діяльності підприємство суттєво розширило спектр послуг з питань охорони праці та промислової безпеки та збільшило обсяги їх надання. Сучасне матеріально-технічне оснащення, велика база нормативно-правової, технічної, методичної та експлуатаційної документації дають можливості виконання робіт високої якості у всіх сферах діяльності. 

Впроваджена система управління якості на підприємстві та акредитація підприємства як органу з інспектування забезпечують виконання робіт з експертного обстеження на європейському рівні. Зокрема, систему менеджменту якості, яка відповідає вимогам ISO 9001, у ДП «Придніпровський ЕТЦ» впроваджено  та підтримується у відповідному стані  з 2003 року. Також із 2009 року підприємство акредитовано як орган з інспектування  Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO / IEC 17020:2012. А наприкінці 2017 року успішно пройшло процедуру повторної акредитації на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO / IEC 17020:2014.

Запорука стабільної діяльності підприємства – це і кадровий підбір фахівців, які забезпечують кваліфікований рівень роботи. Усі експерти технічні з промислової безпеки атестовані і мають відповідні посвідчення та сертифікати, що відповідають кваліфікаційним вимогам національних та європейських стандартів.

Почесна нагорода

Як і кожне значне досягнення, ця нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва підприємства впродовж усіх років його діяльності. А ще — завдяки втіленням ідеї, яка знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо споживачу. Це також упевненість наших замовників у тому, що результати нашої діяльності проходять належний контроль та відповідають найвищим вимогам національних та європейських стандартів у галузі експертизи промислової безпеки. Адже за будь-яким експертним висновком, виданим нашими фахівцями після обстеження виробничих об`єктів, стоїть сумлінна праця колективу професіоналів, які відповідають за якість та достовірність результатів своєї роботи. А за умови виконання власниками підприємств усіх наданих у експертних висновках рекомендацій,  це може убезпечити промислові об`єкти від техногенних аварій, зберегти життя та здоров`я працівників.

Автор: Admin 09.11.2018