+380 (56) 790-10-11
+380 (50) 488-08-09
+380 (67) 329-08-10
phone Зворотній дзвінок
Державне підприємство
«Придніпровський Експертно-
технічний центр Держпраці»
video Відео-презентація

На Дніпропетровщині визначили переможців регіонального туру конкурсу «Охорона праці очима дітей-2018»

У Дніпропетровській області завершився відбірковий регіональний тур VIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2018». Черговий регіональний відбірковий тур стартував у листопаді 2017 року. Визначення переможців туру відбулося 03 березня пд час засідання журі, яке визначило дев’ять переможців за трьома віковими групами.

Роботи учасників конкурсу оцінювало журі у складі представників ГУ Держпраці в Дніпропетровській області, ДП «Придніпровський ЕТЦ», науково-технічного журналу «Технополіс», методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

У Конкурсі взяли участь 370 художніх робіт, які надійшли від талановитої молоді міста та області: учнів, вихованців, слухачів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Щорічний Конкурс дитячого малюнка проводиться за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці та безпеки життя, виховання свідомого ставлення молоді до власної безпеки, розуміння цінності життя та здоров`я.

Переможці конкурсу визначаються відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних робіт, які зазначені в Положенні про Конкурс:

- відповідність роботи тематиці конкурсу;

- актуальність теми;

- практичне значення;

- втілення творчої ідеї та задуму автора;

- оригінальність та оформлення;

- ступінь самостійності автора під час виконання роботи.

Конкурсні роботи мали бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Зокрема, оцінюючи творчі роботи, члени журі відзначили, що всі художні роботи, які надійшли від конкурсантів у 2017-2018 році, мали індивідуальний характер.

У кожного малюнка є своя творча ідея, вибір сюжетів, в окремих - чітко проглядається художній рівень та техніка виконання, в інших – почуття гумору разом з творчою задумкою, а в деяких – відверта любов дитини та її турбота про своїх батьків та сім'ю.

Але головне, що об'єднує всі малюнки – це старання дітей.

Отже, переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» журі визначило:

Серед дітей молодшої вікової групи з 6 до 10 років:

•    І місце – Блинов Гліб, 8 років;

•    ІІ місце – Фандікова Влада, 9 років;

•    ІІІ місце – Дехтяр Лев, 6 років.

фото робіт переможців

Серед дітей віком від 11 до 14 років:

•    І місце – Цвєла Єлизавета, 12 років;

•    ІІ місце – Лапіна Марія, 11 років;

•    ІІІ місце – Олійник Дар’я, 14 років.

фото робіт переможців

Серед дітей віком від 15 до 18 років:

•    І місце – Омельченко Тетяна, 16 років;

•    ІІ місце – Пістрюга Катерина, 15 років;

•    ІІІ місце – Міхно Анастасія, 18 років.

фото робіт переможців

Окремо відзначені роботи у кожній віковій категорії  у Номінації «За увагу до безпечної праці батьків»: Ігнатенко Юлія -18 років, Ромащенко Ксенія – 15 років, Добровольський Федір – 8 років, Теслюк Дарья – 8 років, Карпачова Каріна – 12 років, Ведернікова Дарина – 14 років. фото робіт.

Відзначення переможців відбудеться в квітні в рамках проведення «Тижня охорони праці» з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні 28 квітня 2018 року.

Відповідно до Положення про конкурс, творчі роботи, які посіли I, II, III  місця у кожній віковій групі, будуть надіслані до редакції журналу «Охорона праці» для участі у фіналі конкурсу. Фінальний тур і оголошення переможців відбудеться у березні-квітні 2018 року в місті Києві.

За матеріалами http://www.dp.dsp.gov.ua

Автор: Admin 07.03.2018