Шановні колеги, партнери, друзі!

Традиційно наприкінці квітня та початку травня в Україні та інших країнах світу відзначаються декілька свят, присвячених праці людини, – Всесвітній день охорони праці 28 квітня та День праці 1 травня.

Праця посідає вагоме місце в житті людини, приносить їй не лише матеріальні блага, але й моральне задоволення від результатів її діяльності. Всесвітній День охорони праці є щорічним нагадуванням кожному про надважливу цінність людського життя, про збереження його під час виробничої діяльності. У 2019 році це свято проходить під гаслом „Безпечне та здорове майбутнє праці”, що спонукає кожного з нас замислитись над чинниками, які сприятимуть такому майбутньому.

В цей день світова спільнота вшановує пам’ять людей, які загинули на виробництві, нагадуючи кожному громадянину суспільства – будьте уважні, відповідальні і дисципліновані під час виробничого процесу. Бережіть себе і тих, хто працює поряд з вами! У цю важливу дату ми вкотре нагадуємо людям різних професій, що безпечна поведінка працівника – це збережене здоров’я та життя!

Цей день також є професійним святом кожного, хто своєю щоденною діяльністю сприяє створенню на робочих місцях безпечних умов праці, організації безпечної експлуатації обладнання, зменшенню або повній нейтралізації дій шкідливих і небезпечних виробничих факторів на організм людини.

Щиро вітаємо усіх з нагоди Всесвітного дня охорони праці та Дня праці, бажаємо Вам щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів. Зичимо кожному підприємству, усім роботодавцям і працівникам безпечних умов на робочих місцях, життєдайної енергії і завзяття заради добробуту Ваших родин, миру й процвітання України!

З повагою

Директор ДП «Придніпровський ЕТЦ»   Олег Шелудько

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>