Технічне діагностування вантажопідіймальних механізмів

Експерти технічні відділу технічного діагностування вантажопідіймальних механізмів ДП «Придніпровський ЕТЦ» проводять роботи з експертного обстеження, технічного огляду (первинного, позачергового, повного, часткового) і паспортизації обладнання та об’єктів (вантажопідіймальних кранів, ескалаторів, ліфтів, підйомників, автомобільних підйомників, атракціонів, навантажувачів), експлуатація яких пов’язана з підвищеною небезпекою, як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

Також експерти технічні виконують роботи з експертного обстеження та паспортизації промислових будівель і споруд.

Експерти технічні з промислової безпеки атестовані та мають відповідні кваліфікаційні посвідчення і сертифікати, що відповідають вимогам національних та європейських стандартів.

При виконанні робіт з експертного обстеження використовуються сучасні засоби вимірювальної техніки з неруйнівного контролю. На підставі значного досвіду роботи створена база технічної документації.

Географія проведення робіт охоплює підприємства різних галузей виробництва та форм власності з багатьох міст України: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Марганець, Покров, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Кременчук, Одеса тощо.

Високий професіоналізм і великий досвід роботи експертів технічних, наявність сучасного діагностичного обладнання і нормативної бази, гарантують якісне виконання робіт у повній відповідності до вимог чинних нормативно-технічних документів.