Для працівників ДП «Придніпровський ЕТЦ» проведені заходи з правових питань

У Тиждень права з метою підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи громадян, набуття навичок та вмінь їх практичного застосування, у ДП «Придніпровський ЕТЦ» проведені додаткові інформативні заходи з правових питань. Працівникам підприємства надані консультації та роз`яснення, зокрема, розглянуті питання оформлення спадщини та методичні матеріали обласного управління юстиції «Путівник виконавчого провадження» тощо. Спільно с профспілковим комітетом підприємства на постійній основі  надається правова допомога працівникам підприємства з питань реалізації і захисту прав людини.

Також начальник юридичного сектора підприємства Тетяна Огородник взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції із доповіддю на тему «Сучасна проблематика трудових відносин. Огляд судової практики» та публікацією матеріалів доповіді у збірнику конференції. Проведені дні відкритих дверей для інформування про діяльність підприємства.

Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149   проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю  ООН – Загальної декларації прав людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>