+380 (56) 790-10-11
+380 (50) 488-08-09
+380 (67) 329-08-10
phone Зворотній дзвінок
Державне підприємство
«Придніпровський Експертно-
технічний центр Держпраці»
video Відео-презентація

Технічне діагностування вантажопідіймальних механізмів

Експерти технічні відділу технічного діагностування вантажопідіймальних механізмів ДП «Придніпровський ЕТЦ» проводять роботи з експертного обстеження, технічного огляду (первинного, позачергового, повного, часткового) і паспортизації обладнання та об’єктів (вантажопідіймальних кранів, ескалаторів, ліфтів, підйомників, автомобільних підйомників, атракціонів, навантажувачів, металоконструкцій будівель і інженерних споруд), експлуатація яких пов’язана з підвищеною небезпекою, як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

Експерти технічні з промислової безпеки атестовані та мають відповідні кваліфікаційні посвідчення і сертифікати, що відповідають вимогам національних та європейських стандартів.

При виконанні робіт з діагностики, експертного обстеження використовуються сучасні засоби вимірювальної техніки з неруйнівного контролю, створено актуалізовану базу технічної документації.

Географія проведення робіт охоплює підприємства різних галузей економіки та форм власності з різних міст України: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Марганець, Орджонікідзе, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Кременчук, Одеса.

Високий професіоналізм і великий досвід роботи експертів технічних, наявність сучасного діагностичного обладнання і нормативної бази, гарантують якісне виконання робіт у строгій відповідності з вимогами діючих нормативно-технічних документів.

@ Напишіть нам