ДП «НВО «ПХЗ»

Вдячність за тривалу плідну співпрацю із ДП «Придніпровський ЕТЦ» висловило керівництво Державного підприємства «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» від імені директора технічного ДП «НВО «ПХЗ»-першого заступника головного конструктора РДТТ Устименка Є.Б.

Зокрема, фахівцями ДП «Придніпровський ЕТЦ» проводились роботи з технічного діагностування устаткуванні підвищеної небезпеки, а саме: вантажопідіймальних кранів, посудин, що працюють під тиском, котлів, вибухозахищених вентиляторів. За цей тривалий час, а це понад 15 років співпраці, також проводились технічні експертизи технологічного обладнання, що відпрацювало свій нормативний строк, з метою визначення можливості його подальшої експлуатації. Проводилась паспортизація обладнання підвищеної небезпеки у разі втрати паспортів чи невідповідності НПАОП. Виконувались експертизи підприємства для отримання в органах Держпраці дозвільних документів на право використання обладнання підвищеної небезпеки і робіт підвищеної небезпеки.

«Під час проведення робіт фахівці ДП «Придніпровський ЕТЦ» застосовували усі неохідні технічні засоби, що дозволяли отримувати чіткі та своєчасні результати з неруйнівного контролю та випробувань та забезпечити безпеку при проведенні робіт. Дякуємо за своєчасне, якісне надання послуг, чітку та злагоджену роботу, високий професіоналізм, виробничу культуру Ваших фахівців»,- йдеться також у відгуку.