HeidelbergCement Україна

Дякуємо Придніпровському ЕТЦ за співпрацю в сфері промислової безпеки та охорони праці

Не лише вітчизняні, але й міжнародні компанії, які багато років розвивають бізнес в України, обирають для проведення професійної експертизи промислової безпеки на своїх підприємствах фахівців ДП «Придніпровський ЕТЦ».

Так, представництво всесвітньо відомого бренду, лідера у сфері виробництва будівельних матеріалів HeidelbergCement – ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна» – днями надіслало на ім’я директора ДП «Придніпровський ЕТЦ» Поволоцької О.А. листа-подяку за багаторічну співпрацю в сфері промислової безпеки та охорони праці.

«Шановна Оксана Ахатівна!

Дніпродзержинський завод Публічного акціонерного товариства «ХайдельбергЦемент Україна» вже багато років співпрацює з ДП «Придніпровський ЕТЦ» у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Фахівцями Вашого підприємства були проведені роботи з експертного обстеження та технічного опосвідчення машин, механізмів та устатковання підвищеної небезпеки; технічну експертизу проектів; державного технічного огляду технологічних транспортних засобів; організації навчання з питань охорони праці посадових осіб і фахівців. Необхідно відзначити високу кваліфікацію, об’єктивність і відповідальність Ваших співробітників. У будь-який момент ми можемо розраховувати на методичну допомогу і технічні консультації експертів з питань підготовки документів для отримання дозволів, технічного стану обладнання, експлуатації технологічного транспорту.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та ефективну роботу щодо забезпечення безпеки виробництва», – йдеться у листі.

У ДП «Придніпровський ЕТЦ» впевнені, що виправдають покладену довіру.